آموزش بازی گوهرنشان

بازی رومیزی گوهرنشان اولین تجربه ما در تولید بود، بازی که مسیر پر فراز و نشیبی رو طی کرد تا به شکل امروزش رسید، تولید شد و به دست شما رسید؛ و امروز به لطف دوستان گروه چارپایه و سعید شیخ عزیز ویدیو آموزشی نسخه اصلی بازی رومیزی گوهرنشان به همراه بازی پلاس های بازی اماده شده تا شما راحت تر بازی رو یاد بگیرید و لذت ببرید.

بازی رومیزی گوهرنشان برگرفته از بردگیم اسپلندور بود، که دوست داشتیم ماهیت مستقل خودش رو حفظ کنه و در حالی که نسخه برگردانی از یک بازی خارجی هست، ماهیت ایرانی و حس و حال نزدیک به فضای ذهنی خودمون داشته باشه؛ این هدف رو در تار و پود کار گسترش دادیم و از رنگ بندی تا بعدهای محتلف گرافیک کار گوهرنشان رو سمت و سوی جدیدی دادیم.

در جواب یک سوال پر تکرار باید بگیم که, ترجیح بابرکا همیشه تجربه متفاوت نسبت به بازی اصلی هست و قرار نیست یک بازی برگردان صد در صد مشابه به دست شما برسونیم و به نظر ما این کمترین کاری هست که در تولید یک بازی باید انجام بشه و محصولی پایبند به نسخه اصلی اما مستقل تولید کرد.

پس ویدیو آموزشی دوستانمون رو در سایت ببینید و اگر گوهرنشان دارید اما هنوز دفترچه اش رو نخوندید با اموزش کامل بچه های چهارپایه از بازی کردن لذت ببرید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *