گزارش اولیه از روند تولید بازی‌ها

گزارش اولیه از روند تولید بازی های بابرکا علی الخصوص گوهرنشان

چند هفته‌ای از پایان مدت زمانی که برای تامین سرمایه بازی گوهرنشان و بقیه بازی‌های بابرکا (ژرفاب و کوه نور) در سایت فاندوران مقرر شده بود گذشته و همونطور که با خبر شدید، به لطف خدا بعد از ۶۰ روز و با اعتماد و همراهی کسانی که بازی رو پیش‌خرید کردند و شرکت‌هایی که سرمایه‌ای رو در اختیار ما قرار دادند تا بازی تولید بشه، مبلغ اعلام شده برای بازی جمع‌آوری شد و حالا زمان اون رسیده که ما به اعتماد و حمایت شما عزیزان پاسخ بدیم و مراحل تولید بازی رو با سرعت و با رعایت کیفیت و دقت در تولید طی کنیم و بازی‌ها رو به دست شما برسونیم.

پس لازم دونستیم که گزارش اولیه‌ای از روند تولید و شرایط پیش رو برای تولید رو در قالب یک مقاله به اطلاع شما برسونیم.

کجای کار هستیم؟

فردای روزی که مبلغ مورد نیاز برای تولید بازی جمع آوری شد، کار گروه بازی‌سازی بابرکا هم شکل دیگه‌ای به خودش گرفت و وارد فاز نهایی تولید شدیم. از قبل با گروه‌هایی که میخواستن ما رو در راه تولید همراهی کنن مذاکره‌هایی کرده بودیم پس زمان اون رسید که صحبت‌های جدی‌تری انجام بدیم تا سریع‌تر قطعات و محتویات بازی تولید بشه و به دستمون برسه تا در اختیار مشتریان اونها رو قرار بدیم و در نهایت توی این مدت کوتاه بخشی از قطعات آماده شد و بخش دیگه‌اش سفارش داده شد تا بخش اول از فاز نهایی تولید بازی‌ها به سرانجام برسه.

الماس‌های بازی طی یک پروسه یک ماه تولید شد و با خوش قولی و تعهد کسانی که باهاشون کار می‌کردیم به طور کامل به دستمون رسید. جعبه بازی طراحی نهایی شد و قرار شد به صورت هاردباکس تولید بشه و سفارش نهایی اون داده شد. مهره‌های بازی ژرفاب تقریبا مراحل آخر تولید خودش رو سپری می‌کنه و نهایی شدن و در آخر اصلاحات روی کارت‌ها و نشانگر‌های بازی صورت گرفت تا نقص‌هایی که در نسخه ابتدایی وجود داشت برطرف شده و آماده چاپ بشن.

چه کارهایی باید ما بکنیم؟

زمان‌بندی مد‌نظر بابرکا برای تولید بازی اواخر آذر ماه بود اما متاسفانه علی‌رغم تلاش ما برای رسوندن محصول در موعدی که گفته بودیم، با توجه به شرایط پیش رو در تولید و وضعیت چاپخونه به نظر می رسه روند چاپ کارت‌ها، نشانگر و جعبه بازی کمی طولانی‌تر بشه و روند تولید بازی با تاخیر روبرو بشه و امیدواریم با تولید با کیفیتی که انجام میدیم تاخیر پیش اومده رو جبران کنیم.

گروه بابرکا در حال تلاش هست تا محصولی با کیفیت قابل قبول و مطلوبیت مناسب رو به دستتون برسونه و خب در این راه تولید سه بازی گوهرنشان، ژرفاب و کوه‌نور اولین تجربه ما در تولید بازی هم هست و دوست داریم رضایت شما حامیان عزیز و همراهان بابرکا رو جلب کنیم و امیدواریم صبورانه در کنار ما باشید و ما هم تمام تلاشمون رو برای تسریع در رسوندن محصول به دست شما خواهیم کرد.

 

نکته آخر یا کاری که شما باید انجام بدید!

بعد از تولید بازی و نهایی شدن بسته‌بندی‌ها در مرحله اول موظفیم بازی رو به عزیزانی که پیش خرید کردن و حامی بودن برسونیم، اما سایت فاندوران برای تسهیل و تسریع پیش خرید حامیان، دریافت شماره تلفن و آدرس رو در روند ثبت سفارش اختیاری کرده؛ حالا ما با کامل نبودن اطلاعات شماره تلفن و آدرس بعضی از کسانی هست که بازی رو خریداری کردن روبرو هستیم. حالا دوستانی که بازی‌ها رو پیش‌خرید کردند با ثبت شماره تلفن آدرس و اطلاعات شناسایی خودشون در صفحه ثبت اطلاعات پیش‌خرید برای تماس و ارسال بازی بعد از تولید به ما کمک کنند تا ما بتونیم در سریعترین زمان ممکن بعد از تولید بازیها اونها رو به دستشون برسونیم.

و در آخر امیدواریم هرچه سریع‌تر بتونیم پاسخگوی اعتماد شما باشیم.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *