گزارش بابرکا از روز جهانی بازی رومیزی ۹۶

«وقتی یه رویداد مهم برای بار دوم برگزار بشه یعنی اون رویداد مهم دوباره برگزار شده!»
قطعاً این جمله رو هرکسی بخونه یاد جواد خیابانی میوفته و جملات قصارش؛ اما خب رویداد مهم روز جهانی بازی رومیزی برای دومین بار یا همون دوباره تو ایران برگزار شد و این دفعه میشه این جمله خیابانی‌وار رو پذیرفت.

روز جهانی بازی های رومیزی هشتم اردیبهشت ماه ۹۶ یک روز زودتر از موعد جهانی خودش (۲۹ آوریل ۲۰۱۷) توی ایران مجدداً اجرا شد و این بار هم مثل سال گذشته با سر و شکلی دوست‌داشتنی و منظم اما وسیع‌تر در شهرها و کافه‌های مختلف ایران برگزار شد.

لوگو روز جهانی بازی رومیزی سال ۲۰۱۷

تیم رومیز امسال در کنار خودش گروه‌های دیگه‌ای مثل باهمزی، دورهمی، هوپا و بابازی رو هم داشت که توی برگزاری رویداد همکاری کردن و علاوه بر کافه‌برد و انستیتو ملی بازی‌ها که میزبان‌های اصلی سال قبل رویداد بودن، امسال حدود ۲۰ محل در تهران و ۷ شهر دیگه ایران میزبانی روز جهانی رو بر عهده داشتند و طرفدارای بازی‌های رومیزی از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب توی این مکان‌ها بازی کردند ، دورهم بودند، خندیدند و روز متفاوتی رو تجربه کردند.

رومیز و روز جهانی بازی رومیزی

تمام طول روز پر از انرژی و هیجان بود و آدم‌های جدیدی با دنیای بازی رومیزی به واسطه این گستردگی در اجرا برخورد داشتند و این دنیای بزرگ رو لمس کردند تا شاید در آینده بیشتر در کنار بازی‌های رومیزی باشند و بیش‌تر از قبل لذت کنار هم بودن رو درک کنن. خیلی‌ها وقتی دور یک میز برای انجام یک بازی میشینن شاید همدیگه رو نشناسند اما وجود بازی‌های رومیزی و حس خوب دور هم بودن یخ جمع رو میشکونه و فضا رو دوستانه میکنه و بازی لذت بخش‌تر میشه.

کافه اینسامینا و رویدادی متفاوت در قلب یوسف آباد:

کافه اینسامنیا نسبت به مرکز اصلی بازی‌‎ها کمی دیرتر رویداد رو شروع کرد و توی ۴ سانس مختلف از ساعت ۱۲ تا ۸ شب حدود ۶۰ نفر از علاقمندان بازی‌های رومیزی رو به بهترین شکل ممکن میزبانی کرد و بازی‌های مختلفی مثل Pandemic ،۷ Wonders ، Ticket to Ride ، Chinatown ، Camel Up و… روی میزهای کافه بازی شد و افراد جدیدی بازی‌های جدیدی رو تجربه کردند.

روز جهانی بازی رومیزی در اینسومنیا

بابرکا و روز جهانی بازی رومیزی:

روز جهانی بازی رومیزی محفلی بود که بابرکا نمی‌تونست اون رو از دست بده و از اونجایی که محور اصلی برنامه‌های گروه بازی‌سازی بابرکا هم‌بازی‌های دورهمی و رومیزی هست، در این جشن سالانه در کنار طرفدارای بازی رومیزی حضور داشت و با همراهی بچه‌های دوست داشتنی کافه اینسامنیا علاقمندان به بازی رو همراهی میکرد.
این روز انقدر مهم بود که بابرکایی‌ها تصمیم گرفتند این روز رو یجورایی روز رونمایی خودشون قرار بدند و با اینکه نشد حضور گسترده‌تری داشته باشیم اما سعی کردیم یه گوشه کار رو بگیریم و این روز مهم رو برای کنار هم بودن از دست ندیم.

رونمایی از بابرکا در روز جهانی بازی رومیزی

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *